RSS
 

Zostań przy mnie – Harlan Coben

10 lut

 

„Przeszłość nie umiera. Przeszłość to teraźniejszość…”
Megan. Typowa kura domowa mieszkająca na przedmieściach w wielkim domu, z dwojgiem dzieci i mężem, oczywiście prawnikiem. Spokojna, ułożona, wzorowa rodzina. Pewnego dnia, kobieta postanowiła zrobić sobie wycieczkę w przeszłość, o której absolutnie nikt nie miał pojęcia. I to pociągnęło za sobą lawinę nieszczęść….
Dlaczego Megan przed laty zmieniła nazwisko? Dlaczego uciekła od chłopaka, przyjaciół? I jaki związek z jej zniknięciem ma fala morderstw? A przede wszystkim: czemu postanowiła „wrócić”?
Kilku zaginionych i żadnych ciał. Tajemnicze zbrodnie, które łączy jedno – Mardi Gras. Co roku, przez 17 lat, właśnie w to święto ginął jeden człowiek. Ginął, bo nikt nie potrafił odnaleźć ciał. I nagle okazuje się, że jeden z zaginionych być może żyje! A wraz z jego pojawieniem się zaczyna się prawdziwa fala morderstw i to nadzwyczajnie brutalnych. Co z tym wszystkim wspólnego ma Megan? Kim była przed laty? I dlaczego jej były chłopak, fotograf, ciągle widzi krew? Czyżby wiedział za dużo?
Już niedługo ta typowa rodzina będzie musiała zmierzyć się z przerażającą przeszłością kobiety … O ile zdąży.
Mistrz thrillerów. Wirtuoz intryg. Geniusz w konstruowaniu napięcia i … fałszywych tropów. Wielokrotny laureat nagrody Edgara – Harlan Coben – kolejny raz zachwyca i sprowadza na manowce nawet najbardziej domyślnego czytelnika.
 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Harlan Coben

 

Tags: ,

Dodaj komentarz